Programmering

Onze Socials

 

 

 


  Maandag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen

09:00 tot 10:00 uur | The Oldies Project – Roel van Antwerpen


10:00 tot 12:00 uur | Marco in de ochtend – Marco van der Stokker


12:00 tot 17:00 uur | De dag tikt door



17:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt


19:00 tot 21:00 uur | Timewarp – Ron de Leeuw

 
  Dinsdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen

09:00 tot 10:00 uur | The Oldies Project – Roel van Antwerpen



10:00 tot 12:00 uur | Marco in de ochtend – Marco van der Stokker


12:00 tot 17:00 uur | De dag tikt door


17:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
 
   Woensdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen

09:00 tot 10:00 uur | The Oldies Project – Roel van Antwerpen



10:00 t/m 12:00 uur | Marco in de ochtend – Marco van der Stokker


12:00 tot 17:00 uur | De dag tikt door


17:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt


19:00 tot 21:00 uur | Herrie met Ferry – Ferdinand Boer

 
   Donderdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen

09:00 tot 10:00 uur | The Oldies Project – Roel van Antwerpen


10:00 t/m 12:00 uur | Marco in de ochtend – Marco van der Stokker


12:00 tot 17:00 uur | De dag tikt door


17:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt


19:00 tot 21:00 uur | Timewarp – Ron de Leeuw
 
  Vrijdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen

09:00 tot 10:00 uur | The Oldies Project – Roel van Antwerpen


10:00 tot 12:00 uur | Marco in de ochtend – Marco van der Stokker


12:00 tot 17:00 uur | De dag tikt door


17:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt


19:00 tot 21:00 uur | Radio Active – Marco van de Stokken


21:00 tot 22:00 uur | Space Is The Place – Qamar Sol
 
   Zaterdag  
 


12:00 tot 14:00 uur | De Connectie – de Ruiter


14:00 tot 16:00 uur | Gouwe Ouwe Club – Nico van de Linden


16:00 tot 18:00 uur | Radiospektakel – Pierré van der Stappen en Ad Koppendrayer


18:00 tot 19:00 uur | Dance-X-Stream – Ray La Soul
                                                                                                                                                                                                                                  

 

 

19:00 tot 20:00 uur | Di-Grooved – DJ Di-Ferri


20:00 tot 22:00 uur | Disco and Funk – Johan Duivesloot


22:00 tot 24:00 uur | Charlotte’s Saturday evening Party – Charlotte de Witte

 
   Zondag Rerun Dag  
 

10.00 tot 12.00 uur | De Hollandse Hits – Non-Stop


12.00 tot 14.00 uur | De Connectie – de Ruiter


14:00 tot 16:00 uur | Gouwe Ouwe Club – Nico van de Linden


16.00 tot 18.00 uur | De 19 Toen Show – Ad Koppendrayer


18:00 tot 22:00 uur | Herrie met Ferry – Ferdinand Boer


19:00 tot 21:00 uur | Di-Grooved – DJ Di-Ferri


21:00 tot 22:00 uur | Dance-X-Stream – Ray La Soul

 
De openstaande uren Dream Stream Radio NON-STOP muziek.