Programmering

Kijk ook eens op onze socials

  Maandag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen 

 

 

 

09:00 tot 10:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

 

 

 

10:00 tot 11:00 | Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs

De dag tikt door

11:00 tot 12:00 uur | De dag tikt door

 

 

 

12:00 tot 14:00 | Dekker Radio – Menno Dekker 

14:00 tot 16:00 uur | De dag tikt door

16:00 tot 18:00 | Bont – Jan Berg



18:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt


19:00 tot 21:00 uur | Timewarp – Ron de Leeuw

 
  Dinsdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen 

 

 

 

09:00 tot 10:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

 

 

 

10:00 tot 11:00 | Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs

De dag tikt door

11:00 tot 12:00 uur | De dag tikt door

 

 

 

12:00 tot 14:00 | Dekker Radio – Menno Dekker 

14:00 tot 16:00 uur | De dag tikt door

16:00 tot 18:00 | Bont – Jan Berg



18:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

 

19:00 tot 21:00 uur | Radioactive – Marco van de Stokker

 
  Woensdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen 

 

 

 

09:00 tot 10:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

 

 

 

10:00 tot 11:00 | Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs

De dag tikt door

11:00 tot 12:00 uur | De dag tikt door

 

 

 

12:00 tot 14:00 | Dekker Radio – Menno Dekker 

14:00 tot 16:00 uur | De dag tikt door

16:00 tot 18:00 | Bont – Jan Berg



18:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

19:00 tot 21:00 | Rob op Woensdag – Rob Achterkamp

 

 
   Donderdag

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen 

 

 

 

09:00 tot 10:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

 

 

 

10:00 tot 11:00 | Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs

De dag tikt door

11:00 tot 12:00 uur | De dag tikt door

 

 

 

12:00 tot 14:00 | Dekker Radio – Menno Dekker 

14:00 tot 16:00 uur | De dag tikt door

16:00 tot 18:00 | Bont – Jan Berg



18:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt


19:00 tot 21:00 uur | Timewarp – Ron de Leeuw

 

 
     
  Vrijdag  
 

07:00 tot 09:00 uur | In de Ochtend – Bart van de Molen 

 

 

 

09:00 tot 10:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt

 

 

 

10:00 tot 11:00 | Jacobs in de Ochtend – Tom Jacobs

De dag tikt door

11:00 tot 12:00 uur | De dag tikt door

 

 

 

12:00 tot 14:00 | Dekker Radio – Menno Dekker 

14:00 tot 16:00 uur | De dag tikt door

16:00 tot 18:00 | Bont – Jan Berg



18:00 tot 19:00 | The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt



19:00 tot 21:00 uur | Radioactive – Marco van de Stokker


21:00 tot 22:00 uur | Space Is The Place – Qamar Sol
 
   Zaterdag  
 


12:00 tot 14:00 uur | De Connectie – de Ruiter


14:00 tot 16:00 uur | Gouwe Ouwe Club – Nico van de Linden


16:00 tot 18:00 uur | Radiospektakel – Pierré van der Stappen en Ad Koppendrayer


18:00 tot 19:00 uur | Dance-X-Stream – Ray La Soul
                                                                                                                                                                                                                                

 

 19:00 tot 20:00 uur | 90s Forever Mix – DJ Kicken


20:00 tot 22:00 uur | Disco and Funk – Johan Duivesloot


22:00 tot 24:00 uur | Charlotte’s Saturday evening Party – Charlotte de Witte

 
   Zondag   
 

10.00 tot 12.00 uur | De Hollandse Hits – Non-Stop


12.00 tot 14.00 uur | De Connectie – de Ruiter


14:00 tot 16:00 uur | Gouwe Ouwe Club – Nico van de Linden


16.00 tot 18.00 uur | De 19 Toen Show – Ad Koppendrayer


18:00 tot 22:00 uur | Herrie met Ferry – Ferdinand Boer


19:00 tot 21:00 uur | Di-Grooved – DJ Di-Ferri


21:00 tot 22:00 uur | Dance-X-Stream – Ray La Soul

 
De openstaande uren Dream Stream Radio NON-STOP muziek.