Hometrendsetter

Trendsetter: Steve Aoki & Aloe Blacc – My Way

Elke week wordt er door ons team gezamenlijk een keuze gemaakt voor het kiezen van een promo song. Dat kan zowel internationaal als een nationaal numm

Trendsetter: Voost & Alix Robson – Want You

Elke week wordt er door ons team gezamenlijk een keuze gemaakt voor het kiezen van een promo song. Dat kan zowel internationaal als een nationaal nummer zijn. Wij van DSRR geven getalenteerde potentiële artiesten de gelegenheid zichzelf bij DSRR te promoten.

Jij als luisteraar van Dream Stream Radio mag zijn of haar tip altijd doorgeven.

Steve Aoki & Aloe Blacc – My Way

Steve Aoki en Aloe Blacc bundelen hun krachten voor een nieuwe single: ‘My way’. Nee, gelukkig niet een zoveelste cover van Frank Sinatra. De mannen hebben pal voor de Kerst dagen ook de video uitgebracht. Aoki zegt over de nieuwe track: “I’m so excited for my track with Aloe to finally be out in the world and to be able to share it with all of you. He has an incredible voice & it’s been awesome getting to work with him and blending my signature sound with his.”Blacc sluit af: “‘My Way’ is such an anthem. I knew Steve could take it to the next level! This song is the perfect way to ring in the new year.”

Geniet van deze trendsetter 😉

Week 52 | Dream Stream Radio Rotterdam

4.5
OVERALL SCORE
Aantal sterren
1 user vote x 4.0

COMMENTS

WORDPRESS: 0