Hometrendsetter

Trendsetter: Smith & Burrows – Parliament Hill

Elke week wordt er door ons team gezamenlijk een keuze gemaakt voor het kiezen van een promo song. Dat kan zowel internationaal als een nationaal numm

Trendsetter: Mariah Carey Feat. Jennifer Hudson & Ariana Grande – Oh Santa!

Elke week wordt er door ons team gezamenlijk een keuze gemaakt voor het kiezen van een promo song. Dat kan zowel internationaal als een nationaal nummer zijn. Wij van DSRR geven getalenteerde potentiële artiesten de gelegenheid zichzelf bij DSRR te promoten.

Jij als luisteraar van Dream Stream Radio mag zijn of haar tip altijd doorgeven.

Smith & Burrows – Parliament Hill

Opgenomen tijdens een van de meest beperkte tijden in ons leven, hier zijn Tom en Andy die Parliament Hill live spelen. Er is eerst een klein fragment uitgebracht, maar dit is de volledige uitvoering. Het lijkt erop dat het door S&B zelf is gefilmd. Als ik gelijk heb, en dit is het niet, dan ligt die andere film nog ergens te wachten om gevonden te worden. Spannend. Laat de clip maar komen.

Geniet van deze trendsetter 😉

Week 51 | Dream Stream Radio Rotterdam

4.0
OVERALL SCORE
Aantal sterren
1 user vote x 3.0

COMMENTS

WORDPRESS: 0